Najlepszy kurs filmowy | Www.wrfitv.edu.pl | Śląskie

WYBITNI TWÓRCY

Ciekawe wykłady i duża dawka zajęć praktycznych 

NASI​ WYKŁADOWCY

Zajęcia na WRFiTV prowadzone są przez czynnych zawodowo filmowców, którzy rozumieją dynamikę współczesnych mediów i potrafią korzystać z innowacyjnych technik. ​ Kadra WRFiTV to grupa ponad 20 osób związanych bezpośrednio z branżą audiowizualną. Od wszystkich można sporo się nauczyć!

Wykłady teoretyczne oraz praktyczne prowadzone są zarówno w studio jak również w plenerze. Podczas tworzenia formy filmowej jesteśmy z Wami przez cały czas, zapewniając opiekę na każdym etapie pracy, począwszy  od  scenariusza poprzez reżyserię i tematy operatorskie (kamera, światło, dźwięk) a kończąc na sprawach związanych z postprodukcją. Zaufaj nam a my chętnie podzielimy się z Wami naszą wiedzą.

SZYDŁOWSKI MICHAŁ – REŻYSER, MONTAŻYSTA, KOMPOZYTOR

Na Warsztatach wykłada REALIZACJĘ OBRAZU, MONTAŻ FILMOWY oraz PODSTAWY PRODUKCJI FILMOWEJ.

Michał Szydłowski pomysłodawca i organizator Warsztatów Filmowych. Absolwent  PWSFTViT im. Leona Schillera w Łodzi, Wydziału Reżyserii Filmowej i Telewizyjnej, na kierunku Reżyseria  w specjalności Montaż Filmowy. Ukończył również  Wydział  Realizacji Obrazu Filmowego, Telewizyjnego i Fotografii w zakresie Reżyserii w Wyższej Szkole Sztuki i Projektowania w Łodzi, oraz  Wydział Zarządzania i Informatyki na kierunku  Zarządzanie i Media w Bielskiej Wyższej Szkole Biznesu i Informatyki im. J. Tyszkiewicza. Obecnie prowadzi Agencję Filmową VCANAL, która zajmuje się całościowym procesem produkcji wszelkich form filmowych, pełniąc w niej rolę kierownika produkcji, reżysera oraz operatora. W swoim dorobku ma szereg zrealizowanych filmów dokumentalnych, reklamowych, reportaży oraz teledysków, niejednokrotnie emitowanych przez telewizję publiczną. Członek Stowarzyszenia Filmowców Polskich (SFP).