WYBITNI TWÓRCY

Ciekawe wykłady i duża dawka zajęć praktycznych

NASI WYKŁADOWCY

Zajęcia na WRFiTV prowadzone są przez czynnych zawodowo filmowców, którzy rozumieją dynamikę współczesnych mediów i potrafią korzystać z innowacyjnych technik.

Kadra WRFiTV to grupa ponad 20 osób związanych bezpośrednio z branżą audiowizualną. Od wszystkich można sporo się nauczyć!

Wykłady teoretyczne oraz praktyczne prowadzone są zarówno w studio jak również w plenerze. Podczas tworzenia formy filmowej jesteśmy z Wami przez cały czas, zapewniając opiekę na każdym etapie pracy, począwszy  od  scenariusza poprzez reżyserię i tematy operatorskie (kamera, światło, dźwięk) a kończąc na sprawach związanych z postprodukcją. Zaufaj nam a my chętnie podzielimy się z Wami naszą wiedzą.

ZAŁOŻYCIEL WRFiTV

SZYDŁOWSKI MICHAŁ - REŻYSER, MONTAŻYSTA, KOMPOZYTOR

Na Warsztatach wykłada REALIZACJĘ OBRAZU, MONTAŻ FILMOWY oraz PODSTAWY PRODUKCJI FILMOWEJ.

Michał Szydłowski pomysłodawca i organizator Warsztatów Filmowych. Absolwent  PWSFTViT im. Leona Schillera w Łodzi, Wydziału Reżyserii Filmowej i Telewizyjnej, na kierunku Reżyseria  w specjalności Montaż Filmowy. Ukończył również  Wydział  Realizacji Obrazu Filmowego, Telewizyjnego i Fotografii w zakresie Reżyserii w Wyższej Szkole Sztuki i Projektowania w Łodzi, oraz  Wydział Zarządzania i Informatyki na kierunku  Zarządzanie i Media w Bielskiej Wyższej Szkole Biznesu i Informatyki im. J. Tyszkiewicza. Obecnie prowadzi Agencję Filmową VCANAL, która zajmuje się całościowym procesem produkcji wszelkich form filmowych, pełniąc w niej rolę kierownika produkcji, reżysera oraz operatora. W swoim dorobku ma szereg zrealizowanych filmów dokumentalnych, reklamowych, reportaży oraz teledysków, niejednokrotnie emitowanych przez telewizję publiczną. Członek Stowarzyszenia Filmowców Polskich (SFP).

Wszystkie prawa zastrzeżone. Materiały widoczne na stronie należą do WRFiTV.  

Wszelkie materiały (treści, teksty, ilustracje, zdjęcia itp.) przedstawione  na stronie www.wrfitv.edu.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631). Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione. Polityka Prywatności

© 2020 WRFiTV. Projekt: Agencja Filmowa Vcanal                                                         

Obserwuj nas:

  • Facebook - Czarny Krąg
  • LinkedIn - Czarny Krąg
  • YouTube - Czarny Krąg
  • Instagram - Czarny Krąg